Yeni
Ürün Kodu:
Casella

Casella Kurumsal

“Casella” markası altında sunulan ürünlerimiz İSO 9001:2000 kalite yönetim sistemi ile özdeşleşmiş olarak tasarım, üretim, satış ve servis faaliyetlerini sürdürmektedir. ...


Gösterim Sayısı : 69592

İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ POLİTİKASI Casella Çevre Politikası Ürün Listesi CASELLA 2024 İFM Kalite Belgeleri

Kurulduğu 1997 yılından itibaren faaliyet gösteren Casella , uzman kadrosu, kalite anlayışı, müşteri odaklı olması neticesinde kısa zamanda yurtiçi ve yurtdışı pazarında hak ettiği saygın yeri almıştır.

Ofis koltukları sektöründe faaliyet gösteren firmamız her türlü müşteri ihtiyacını karşılayacak geniş ürün yelpazesi, yaygın satış ve servis ağı ile yurtiçinde yetkili bayileri üzerinden satış yapmaktadır. Firmamız yurtdışında ise özellikle Avrupa-Ortadoğu-Afrika-Asya ülkelerinde ihracat faaliyetleri sürdürmektedir.

“Casella” markasını “Kalite ve Güven” ile özdeşleştiren firmamız sektöre arge, patent, tasarım, topyekun mükemmelleşme ile ilgili ciddi katkılarda bulunmakta ve öncü olmanın gerektirdiği sorumluluğu her zaman hakkıyla taşımaktadır.

“Casella” markası altında sunulan ürünlerimiz Iso:9001:2015 kalite yönetim sistemi ile özdeşleşmiş olarak  tasarım, üretim, satış ve servis faaliyetlerini sürdürmektedir.

TEKLİF İSTE

Bu ürün hakkında bizen bilgi ve teklif isteyiniz *

BENZER ÜRÜNLER

Kurumsal Benzer Ürünler
Kurumsal Benzer Ürünler
Kurumsal Benzer Ürünler
Kurumsal Benzer Ürünler
Kurumsal Benzer Ürünler
# Aramadan çıkmak için ESC tuşuna basınız