Ofis Kanepeleri

Alexa

Alexa kanepeler, modern ofislerin ve lobi bekleme alanlarının birer tamamlayıcısı olarak karşımıza çıkıyor. Misafirlerinizi bu kanepelerde ağırlayarak, rahat oturma imkanı sağlamış olacaksınız, mutlu ayrılmalarını sağlayacaksınız.


Alexa Modelleri:


ALX 03, ALX 03, ALX 03, ALX 01, mevcut Alexa modelleridir.

Bu ürüne 4998 defa bakıldı.

TEKNİK BİLGİLER

ALEXA

ALX 01 TEKLİ KANEPE
ALX 02 İKİLİ KANEPE
ALX 03 ÜÇLÜ KANEPE

Alexa Öliçü
Alexa kanepe ölçü

Alexa kanepe ölçü
Alexa

Alexa Detay Bilgileri

    Alexa ürünü Ofis Kanepeleri kategorisinde yer almaktadır. Alexa ürününün Alexa ALX 03 Ofis Kanepeleri, Alexa ALX 03 Ofis Kanepeleri, Alexa ALX 03 Ofis Kanepeleri, Alexa ALX 01 Ofis Kanepeleri, modelleri bulunmaktadır. Web sitemiz üzerinden bu ürün 4998 defa incelenmiştir. Ürünün ölçü ve teknik bilgileri sayfanın teknik bilgiler bölümünde yer almaktadır. Alexa ürününün üretimi ve satışı devam etmektedir. Alexa ürününün siparişini vermek için bayilerimizle veya bizimle iletişime geçebilirsiniz. Casella firması üzerinden yapılan satışlar parekende değil, toptandır. Toplu alımlarda Alexa Ofis Kanepeleri ürünümüz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
    İlgii Sözcükler: Alexa Ofis Kanepeleri, ofis kanepeleri, büro, ofis koltukları, büro koltukları, büro mobilyası, büro kanepesi, koltuk, büro koltuk, proje, casella, kasella.
    Alexa Alexa