Yönetici ve Çalışma Koltukları

Comfort Plus

SİYAH PLASTİK SIRT, AYARLI KOLÇAK VE ALÜMİNYUM AYAK


Comfort Plus Modelleri:


CMF 24, CMF 24, CMF 10, CMF 10, CMF 11, CMF 12, CMF 13, CMF 14, CMF 15, CMF 20, CMF 21, CMF 21, CMF 22, CMF 23, CMF 25, CMF 30, CMF 31, CMF 31, CMF 31, CMF 32, CMF 33, CMF 34, CMF 34, CMF 35, mevcut Comfort Plus modelleridir.

Bu ürüne 6704 defa bakıldı.

TEKNİK BİLGİLER

COMFORT PLUS

SİYAH PLASTİK SIRT, AYARLI KOLÇAK VE ALÜMİNYUM AYAK

CMF 20 YÖNETİCİ MULTİTİLT MEKANİZMA
CMF 21 TOPLANTI MULTİTİLT MEKANİZMA
CMF 22 MİSAFİR KONUM KORUYUCULU / YILDIZ AYAK
CMF 23 MİSAFİR KROMLU U AYAK
CMF 24 YÖNETİCİ SENKRON MEKANİZMA
CMF 25 TOPLANTI SENKRON MEKANİZMA

COMFORT PLUS

BEYAZ PLASTİK SIRT, AYARLI KOLÇAK VE ALÜMİNYUM AYAK

CMF 30 YÖNETİCİ MULTİTİLT MEKANİZMA
CMF 31 TOPLANTI MULTİTİLT MEKANİZMA
CMF 32 MİSAFİR KONUM KORUYUCULU / YILDIZ AYAK
CMF 33 MİSAFİR KROMLU U AYAK
CMF 34 YÖNETİCİ SENKRON MEKANİZMA
CMF 35 TOPLANTI SENKRON MEKANİZMA


Comfort Plus

Comfort Plus


Comfort Plus

Comfort Plus

Comfort Plus Detay Bilgileri

    Comfort Plus ürünü Yönetici ve Çalışma Koltukları kategorisinde yer almaktadır. Comfort Plus ürününün Comfort Plus CMF 24 Yönetici ve Çalışma Koltukları, Comfort Plus CMF 24 Yönetici ve Çalışma Koltukları, Comfort Plus CMF 10 Yönetici ve Çalışma Koltukları, Comfort Plus CMF 10 Yönetici ve Çalışma Koltukları, Comfort Plus CMF 11 Yönetici ve Çalışma Koltukları, Comfort Plus CMF 12 Yönetici ve Çalışma Koltukları, Comfort Plus CMF 13 Yönetici ve Çalışma Koltukları, Comfort Plus CMF 14 Yönetici ve Çalışma Koltukları, Comfort Plus CMF 15 Yönetici ve Çalışma Koltukları, Comfort Plus CMF 20 Yönetici ve Çalışma Koltukları, Comfort Plus CMF 21 Yönetici ve Çalışma Koltukları, Comfort Plus CMF 21 Yönetici ve Çalışma Koltukları, Comfort Plus CMF 22 Yönetici ve Çalışma Koltukları, Comfort Plus CMF 23 Yönetici ve Çalışma Koltukları, Comfort Plus CMF 25 Yönetici ve Çalışma Koltukları, Comfort Plus CMF 30 Yönetici ve Çalışma Koltukları, Comfort Plus CMF 31 Yönetici ve Çalışma Koltukları, Comfort Plus CMF 31 Yönetici ve Çalışma Koltukları, Comfort Plus CMF 31 Yönetici ve Çalışma Koltukları, Comfort Plus CMF 32 Yönetici ve Çalışma Koltukları, Comfort Plus CMF 33 Yönetici ve Çalışma Koltukları, Comfort Plus CMF 34 Yönetici ve Çalışma Koltukları, Comfort Plus CMF 34 Yönetici ve Çalışma Koltukları, Comfort Plus CMF 35 Yönetici ve Çalışma Koltukları, modelleri bulunmaktadır. Web sitemiz üzerinden bu ürün 6704 defa incelenmiştir. Ürünün ölçü ve teknik bilgileri sayfanın teknik bilgiler bölümünde yer almaktadır. Comfort Plus ürününün üretimi ve satışı devam etmektedir. Comfort Plus ürününün siparişini vermek için bayilerimizle veya bizimle iletişime geçebilirsiniz. Casella firması üzerinden yapılan satışlar parekende değil, toptandır. Toplu alımlarda Comfort Plus Yönetici ve Çalışma Koltukları ürünümüz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
    İlgii Sözcükler: Comfort Plus Yönetici ve Çalışma Koltukları, comfort plus, comfor plus ofis koltukları, ofis kanepeleri, misafir koltukları, makam koltukları, comfort koltuk, dekorasyon, ofis projeleri, comfort plus koltık.
    Comfort Plus Comfort Plus
    Comfort Plus Comfort Plus
    Comfort Plus Comfort Plus