Ofis Kanepeleri

Zeno

Casella, Zeno ofis kanepeleri ve diğer ürünler için uygun fiyat ve zamanında teslimat politikası ile hizmet vermektedir.


Zeno Modelleri:


ZN 03, ZN 03, ZN 01, mevcut Zeno modelleridir.

Bu ürüne 6961 defa bakıldı.

TEKNİK BİLGİLER

ZENO

AHŞAP AYAK
ZN 01 TEKLİ KANEPE
ZN 02 İKİLİ KANEPE
ZN 03 ÜÇLÜ KANEPE

zeno kanepe koltuk

Zeno Kanepe
Zeno kanepe
Zeno Kanepe

Zeno Detay Bilgileri

    Zeno ürünü Ofis Kanepeleri kategorisinde yer almaktadır. Zeno ürününün Zeno ZN 03 Ofis Kanepeleri, Zeno ZN 03 Ofis Kanepeleri, Zeno ZN 01 Ofis Kanepeleri, modelleri bulunmaktadır. Web sitemiz üzerinden bu ürün 6961 defa incelenmiştir. Ürünün ölçü ve teknik bilgileri sayfanın teknik bilgiler bölümünde yer almaktadır. Zeno ürününün üretimi ve satışı devam etmektedir. Zeno ürününün siparişini vermek için bayilerimizle veya bizimle iletişime geçebilirsiniz. Casella firması üzerinden yapılan satışlar parekende değil, toptandır. Toplu alımlarda Zeno Ofis Kanepeleri ürünümüz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
    İlgii Sözcükler: Zeno Ofis Kanepeleri, zeno, kanepe, ofis kanepeleri, ofis koltuk, zeno koltuk , bekleme grupları, personel koltukları, müdür koltuğu , personel koltuğu, misafir koltuğu, misafir koltukları, koltuk kanepe, ofis koltuğu, ofis mobilyası, dekorasyon, büro koltuğu, büro .
    Zeno Zeno